Deň na ranči v Jelke

Školský výlet na ranči v Jelke si obľúbilo už veľa našich výletníkov a pani učiteliek. Pripravte sa, prichádza dobrodružstvo rôzneho druhu. Splavovanie Malého Dunaja, jazdenie na koni, výborný obed a veľa milých zvieratiek na ranči. Pohodový majiteľ ranča robí na výlete tú správnu atmosféru ako pre deti, tak aj pre pani učiteľky.

Ako to bude vyzerať

Ráno prídete do Jelky na rodinný ranč, rozdelíte sa do skupín a hor sa na aktivity. Začnete člnkovaním na jazere k vodnému mlynu v Jelke. Druhá skupina sa zatiaľ povozí na koňoch. Farmár Palo vás na člne prevedie zákutiami Malého Dunaja a porozpráva miestne príbehy, ukáže lokálne vtáctvo. Po člnkovaní nasadnete na konský záprah a budete obdivovať krásy okolia Malého Dunaja – tentokrát z konského voza. Deti si medzi aktivitami môžu pozrieť zvieratká žijúce na ranči a zaskákať na trampolíne. Na ranči nájdete mini poníkov, kozliatka, 2 ušaté somáre, či prasiatka. Gazdiná pre vás všetkých nachystá domácu zeleninovú polievku s palacinkami.

Čo zažijete

  • vozenie na koňoch
  • člnkovanie na jazere so sprievodcom
  • vyvážanie na voze s konským záprahom
  • kone, somáre, prasiatka, kozliatka, poníky na farme
  • skákanie na trampolíne
  • výborný domáci obed

Ako je to ďaleko?

0
km z Bratislavy
0
km z Trnavy
0
km z Trenčína
0
km zo Žiliny

Harmonogram

07:30 odchod od ZŠ
09:00 príchod do Jelky, rozdelenie do skupín
09.00 – 15:00 jednotlivé aktivity
vozenie na koňoch, člnkovanie na Malom Dunaji, vozenie na konskom záprahu, prehliadka zvierat na ranči, skákanie na trampolíne
12:00 obed (polievka, hlavné jedlo, hroznovka)
15:00 odchod z Jelky
16:30 príchod pred školu

Harmonogram po dohode prispôsobíme vašim požiadavkám.

Cena od

15 €

Cena z Bratislavy
15 €

Cena z Trenčína
20 €

Cena z Trnavy
15 €

Cena zo Žiliny
25 €

Zabezpečíme dopravu aj z iných miest, kontaktujte nás.Cena platí pri minimálnom počte 45 platiacich žiakov. Na každých 20 žiakov 1 pedagogický dozor zdarma.

Čo je v cene
  • doprava luxusným autobusom s bezpečnostnými pásmi
  • celodenný program na ranči – vozenie na koňoch, jazda na konskom záprahu, člnkovanie na pramici na Malom Dunaji, voľná zábava na ranči, prehliadka farmárskych zvierat
  • obed pre žiakov a pani učiteľky
  • darček pre pedagógov

Nezáväzné prihlásenie


Čo povedali účastníci?

“Jelka je nádherný kút Slovenska. Na ranči si žiaci užili veľa zábavy. Perfektná kombinácia aktivít. Majiteľ ranča je veľký pohoďák, vidno, že to s deckami vie a baví ho jeho práca. Odporúčam všetkým, ideálne pre 1.stupeň.”

— Jana, Bratislava