Divadelné predstavenia

Divadlo je bránou do sveta fantázie a vzrušujúcich príbehov. S nami môžete bezstarostne plánovať školský výlet, ktorý spojí zábavu a vzdelávanie cez umenie. Vyberte si predstavenie, my zabezpečíme všetko ostatné.

Ako to bude vyzerať

Využite príležitosť a obohaťte vzdelávanie vašich žiakov prostredníctvom nášho špeciálne zostaveného programu divadelných výletov. Spolupracujeme s renomovanými divadlami, ako je Slovenské národné divadlo v Bratislave a DPOH v Bratislave, Staré divadlo v Nitre, aby sme pre vás pripravili nezabudnuteľné zážitky.

Zabezpečíme pre vás vstupenky na detské divadelné predstavenia plné zábavy, vzrušenia a emocionálnych príbehov, ktoré nás vtiahnu do sveta fantázie a umenia. S našou spoluprácou máte istotu, že vaši žiaci budú mať prístup k kultúrnemu obohateniu a zábave spojenej s divadelným umením.

Náš tím sa postará nielen o rezervácie vstupeniek, ale aj o pohodlnú a bezpečnú dopravu vašich žiakov na miesto konania predstavenia. Zameriavame sa na každý detail, aby bol váš divadelný výlet hladký a nezabudnuteľný.

Zapojte sa do nášho programu divadelných výletov a umožnite žiakom objavovať rôzne žánre divadla, prehlbovať svoje schopnosti kritického myslenia a vnímania príbehov, a zároveň sa baviť a relaxovať.

Nezáleží na tom, či sa rozhodnete pre predstavenie plné humoru, dojímavých príbehov alebo rozprávok plných fantázie. My sa postaráme o všetky detaily, aby bol váš divadelný výlet skvelým a bezstarostným zážitkom pre vás a vašich žiakov.

Čo zažijete

  • divadelné predstavenie v Nitre alebo Bratislave (podľa aktuálneho programu)
  • v prípade záujmu rozchod v meste

Ako je to ďaleko?

0
km z Bratislavy
0
km z Trnavy
0
km z Trenčína
0
km zo Žiliny

Harmonogram

08:00 odchod autobusu od školy
10:00 – 11:00 divadelné predstavenie
12:00-13:00 prestávka na obed, rozchod v meste
13:00 odchod autobusom naspäť ku škole

Harmonogram po dohode prispôsobíme vašim požiadavkám.

Cena od

14 €

Zabezpečíme dopravu aj z iných miest. Cena platí pri minimálnom počte 45 osôb. Zorganizujeme pre vás aj ďalšie druhy divadelných predstavení, kontaktujte nás. Na každých 20 žiakov 1 pedagogický dozor zdarma.

Čo je v cene
  • doprava
  • divadelné predstavenie
  • darček pre pani učiteľky

Nezáväzné prihlásenie