FUTURA interaktívne zážitkové centrum

Chcete sa naučiť niečo nové zábavnou formou? Vyskúšajte niečo nové a budete nadšení. Len 45 km od Bratislavy sa nachádza FUTURA interaktívne zážitkové centrum Zážitkov. Spoznajte zákony prírody, otestujte svoje vedomosti.

Ako to bude vyzerať

FUTURA interaktívne zážitkové centrum sa nachádza v Mosonmagyaróvár v Maďarsku. Stála expozícia je rozdelená do oblastí:

  1. Voda – ukazuje rôzne prírodné úkazy ako živú, pulzujúcu, podľa vlastných zákonov pôsobiacu prírodnú silu, uvidíte tu napr. hory, údolia riek, jazerá, prieplavy a oceán,
  2. Zem – výstavné exponáty interaktívnym spôsobom znázorňujú najdôležitejšie fyzikálne zákony vzťahujúce sa na zachovanie energie, gravitáciu a zotrvačnú silu.
  3. Vzduch – pozorujte ako vietor tvaruje prírodu, pomocou Testu veterného mlynu môžete pozorovať fungovanie veterných elektrární. Uvidíte výboj diaľkového vedenia vysokého napätia, blesky, zmysel pre rovnováhu, pristávací modul na Mesiaci a mnoho iných.
  4. Oheň – dozviete sa niečo nové o Slnku. Uvidíte tmavú komoru, hry súvisiace so zrkadlom fosforeskujúcu stenu , laserovú zbraň.
  5. Hviezdy a obloha – výstava Mini Space World znázorňuje vesmír.

 

Simulátor lietadla – vychutnajte si zážitok z lietania v Boeingu 737 NG a budete sa cítiť ako pri skutočnom lete!

 

Lietadlo Boeing 737 NG je jedným z najpopulárnejších typov súčasnosti. Simulátor je na vzhľad úplne verným zobrazením lietadla a jeho technické vybavenie celkom zodpovedá pôvodnému stroju. V simulátore sa nachádzajú 2 sedadlá pre pilotov a 4 sedadlá pre pasažierov, tým pádom si naraz až piati hostia môžu užívať realistický let a zážitok z riadenia lietadla, keď sa v danom prípade budú striedať aj v sedadle pilota. Hostia si môžu vybrať z viacerých možnosti letu, napríklad prehliadka mesta, let na určenej trase, atď. a okrem toho sa k letu môžu priradiť aj poveternostné podmienky (sneženie, dážď, prehánka, hmla, atď.).

Priamo v budove parku je teplý aj studený bufet. Možnosť priplatenia výukového programu za 1,5€

Čo zažijete

  • Návšteva interaktívneho zážitkového centra FUTURA v Mosonmagyaróvár v Maďarsku

Ako je to ďaleko?

0
km z Bratislavy
0
km z Trnavy
0
km z Trenčína
0
km zo Žiliny

Harmonogram

8:00 odchod od ZŠ
09:00 príjazd FUTURA centra

12:00 odchod

Harmonogram po dohode prispôsobíme vašim požiadavkám.

Cena od

23 €

Cena z Bratislavy
23 €

Cena z Trenčína
29 €

Cena z Trnavy
25 €

Cena zo Žiliny
32 €

Zabezpečíme dopravu aj z iných miest, kontaktujte nás. Cena platí pri minimálnom počte 45 žiakov. Na každých 20 žiakov 1 pedagogický dozor zdarma.

Čo je v cene
  • doprava lux autobusom
  • vstupné do FUTURA centra
  • darček pre pedagógov

Nezáväzné prihlásenie


Čo povedali účastníci?

“Chceli sme skúsiť niečo nové, vo VIDA parku sme boli minulý rok. Ďakujeme”

— Monika, Hlohovec

“Super komunikácia!”

— M.N.