Skalica

Spoznajte záhorácke tradície, ochutnajte tradičný skalický trdelník a kvalitné miestne víno a poprechádzajte sa malebným historickým centrom Skalice. Užite si spolu s kolegami plavbu na Baťovom kanáli. Štýlové ubytovanie Vám zabezpečíme v peknom boutique hoteli priamo v centre mesta.

Ako to bude vyzerať

Ak je Vám sympatická Skalica pre Váš teambuilding, dajte nám vedieť o Vašich požiadavkách a my pre Vás pripravíme návrh programu, ubytovania, možnosti stravovania. Z našich skúseností Vám navrhneme program, s ktorým boli spokojní Vaši kolegovia z iných škôl a spolu ho doladíme podľa Vašich predstáv. My zabezpečíme kompletnú organizáciu a plynulý chod celého teambuildingu. Dávame si záležať na detailoch, akými sú darčeky či welcome drink/snack do autobusu.

Čo zažijete

Vyberiete si, ako dlho máte záujem zostať v Skalici, pre ktoré aktivity sa rozhodnete (plavba po Baťovom kanáli, ukážka výroby a ochutnávka trdelníka, degustácia vín, prehliadka mesta so sprievodcom), ukážeme vám  obľúbené kaviarničky, zmrzlinárne i vinárne. Malebné mesto Skalica plné histórie si Vás získa svojou pohostinnosťou a množstvom krásnych pamiatok na neveľkej ploche.

Ako je to ďaleko?

0
km z Bratislavy
0
km z Trnavy
0
km z Trenčína
0
km zo Žiliny

Harmonogram

Cena od

50 €

Nezáväzné prihlásenie


Čo povedali účastníci?